top of page

משרד רואי חשבון

מידע כללי על המשרד

משרדנו נותן שירותי הנהלת חשבונות לעצמאים וחברות, ראיית חשבון וביקורת, הכנת דוחות שנתיים, הצהרות הון, החזרי מס לשכירים ולעצמאים, ייעוץ ותכנון מס, ליווי וסיוע בעת פתיחת עסק, הלוואות בערבות המדינה ועוד. שירותי ראיית חשבון שכל עסק צריך.
בנוסף, המשרד שלנו פעיל מאוד ברשת הדיגיטלית. אנחנו נותנים מידע לבעלי עסקים, איך להתנהל עם הכסף בעסק שלהם ואיך לחסוך בתשלומי המס.
בנוסף, אנחנו נותנים שירותי אימון כלכלי משפחתי לשכירים ולעצמאים וגם שירותי אימון ויעוץ עסקי לבעלי עסקים וליזמים.

המשרד שלנו, "גביזון ושות' רואי חשבון" מלווה באופן מלא, מקצועי ושוטף, משנת 2005, עצמאים וחברות במגוון רחב של תחומי עיסוק.
אנו מאמינים שללקוחות שלנו מגיע לקבל את השירות הטוב והיעיל ביותר ולכן אנו דוגלים ביחס אישי ללקוחות, במענה מדויק ומהיר לצרכים שלהם ובביצוע פעילות יזומה מול הלקוחות. 
המשרד שלנו בעל אופי של משרד בוטיק ולכן אנו שומרים על קשר ישיר עם הלקוחות ומכירים היטב את הפעילות העסקית שלהם.
אצלנו הלקוחות מרגישים שהם יכולים לשאול כל שאלה ותמיד יקבלו תשובה מלווה בהסברים ועם המון סבלנות. 

שירותי המשרד

שירותי הנהלת חשבונות וחשבות שכר 

משרדנו מספק שירותי הנהלת חשבונות וחשבות שכר לעסקים - עוסק פטור, עוסק מורשה, שותפויות, עמותות וחברות בע"מ. השירות שלנו נותן מענה מלא ומקיף ללקוח, החל משלב איסוף הנתונים לצורך הנהלת החשבונות של העסק ועד לשלב הדיווחים השוטפים לרשויות המס. 
במסגרת שירותיי הנהלה החשבונות שלנו, אנו מתנהלים עבור לקוחותינו מול רשויות המס באופן שוטף (כולל: הקטנת מקדמות, טיפול בקנסות, טיפול בניכוי מס במקור וכד'), אנו מכינים עבור לקוחותינו דוחות שוטפים לצורך קבלת החלטות עסקיות נכונות בזמן אמת ובמידת הצורך, מכינים עבור העובדים בעסק את המשכורות וכל המסמכים הרלוונטיים להעסקה שלהם בהתאם לדרישת הוראות החוק.
בכל אחד מהשלבים אנו ערים לפעילות העסקית של הלקוח, שואלים שאלות באופן אקטיבי ובוחנים את המצב העסקי והכספי.
שיטת העבודה שלנו והניסיון שצברנו במהלך השנים, תיצור אצלך בעסק מערכת הנהלת חשבונות יציבה ומקצועית שעובדת באופן מיטבי ותשלח לך איתות בזמן אמת על מצבך הכספי בעסק. אנו בטוחים שהתנהלות נכונה תחסוך לך הרבה כסף בפעילות העסקית ותעניק לך שקט נפשי שיאפשר לך להתמקד בליבת העשייה בעסק שלך.

שירותי הכנה והגשה של דוחות שנתיים 

משרדנו מספק שירותיי הכנה והגשה של דוחות שנתיים למס הכנסה. 
על מנת לסייע לך לשלם כמה שפחות מיסים לרשויות המס, אנחנו מקפידים על מימוש זכויותיך תוך התייחסות להוצאות המותרות, ניכוים וזיכוים המותרים לך על פי החוק כך שתשלם למס הכנסה כמה מיסים שצריך ולא מעבר לזה.
אנו ננחה אותך בצורה מסודרת, אילו מסמכים ואסמכתאות עליך לספק לנו על מנת שנכין את הדוח בצורה היעילה ביותר עבורך ובהתאם לדרישות החוק. בעת הכנת הדוח השנתי אנו מכינים את חישוב המס המתחייב מהדוח ומביאים זאת לידיעתך. 
השירות שלנו ניתן ללקוחות המתקשרים איתנו לשירות שנתי הכולל טיפול לאורך כל השנה וכן ניתן ללקוחות שמבצעים את הנהלת החשבונות בעצמם במהלך השנה ומעוניינים בשירות של הגשת דוח שנתי בלבד. אנחנו מתאימים את עצמנו לדרישות שלך!
נשמח לסייע לך בהכנת הדוח השנתי והגשתו למס הכנסה.

שירותי הכנה והגשה של הצהרת הון

משרדנו מספק שירותיי הכנה והגשה של הצהרות הון למס הכנסה. 
הצהרת הון ראשונה שקיבלת, היא החשובה מכל הצהרות ההון הבאות, כיוון שהיא מהווה את הבסיס לכל הבדיקות שיבואו בשנים הבאות. אנו נסייע לך להגיש הצהרת הון מפורטת ככל האפשר שתכיל כמה שיותר נכסים שבבעלותך. אנחנו נלווה אותך גם בהגשת הצהרת הון שניה והלאה. נערוך השוואות בין הצהרות ההון הקודמות ונבדוק האם קיימים פערי הון.
אנו ננחה אותך בצורה מסודרת, אילו מסמכים ואסמכתאות עליך לספק לנו על מנת שנכין את הצהרת ההון בצורה היעילה ביותר עבורך ובהתאם לדרישות החוק. ממליצים לך לשמור תיעוד ואסמכתאות למתנות שקיבלת מההורים, לירושות, מכירת דירה ברווח הון, פתיחת קרנות השתלמות ועוד.
נשמח לסייע לך במילוי טופס הצהרת ההון והגשתו למס הכנסה.

שירותי ראיית חשבון וביקורת

משרדנו מספק שירותי ראיית חשבון הכוללים הכנת מאזנים, ביקורת שנתית ועריכת דוחות כספיים לחברות, עמותות, שותפויות ויחידים המחויבים להגיש דוחות כספיים שנתיים לרשויות המס ולבנקים. בנוסף נותן המשרד שירותי ביקורת מיוחדים כגון הגשת דוחות, חוות דעת ואישורי רואה חשבון על דוחות מיוחדים עבור גופים מסוימים במשק.
אנו פועלים בהתאם לסטנדרטים המקצועיים הגבוהים ביותר תוך הקפדה על נהלי ביקורת, תקנים חשבונאיים רלוונטיים, כללי חשבונאות מקובלים ועמידה ביעדי הגשת הדוחות.
אנו מייצגים את לקוחותינו בדיוני שומה וביקורות הנערכים על ידי רשויות המס השונות ומייעצים להם במהלך השנה בכל הסוגיות העולות במהלך העסקים הרגיל ובתכנון אופטימלי של עסקאות והתאגדויות לצורך חשיפה מיסויית נמוכה ככל שניתן.

יעוץ עסקי ופיננסי

משרדנו מספק סיוע בתכנון והקמת עסק חדש והגדרת אסטרטגיה עסקית, כולל סיוע בקבלת החלטות בכדאיות רישום העסק ברשויות המס, ליווי בפתיחת התיק במע"מ, מס הכנסה וביטוח לאומי וייצוג מול רשויות המס. 

בעת פתיחת עסק חדש, ישנן המון התלבטויות, שאלות והרבה חוסר וודאות. אנו נדריך אותך ונסביר לך כל מה שצריך לדעת כדי לפתוח את העסק החדש בצורה טובה, יעילה ובעיקר רגועה. 

בנוסף, נוכל לסייע לך לנתח את הביצועים הפיננסיים של העסק, נבצע בדיקות כדאיות כלכליות ונבחן השקעות בעסקים חדשים, נבצע הערכות שווי וכו'. 
נשמח ללוות אותך ולסייע לך בעת פתיחת העסק החדש ובדרכך העסקית.

לקוחות מספרים - משרד גביזון ושות רואי חשבוןן

לקוחות משרדנו מספרים

בשנת 2010 התחלתי לשמש כסמנכ"ל כספים של חברה ציבורית, חשוב היה לי לבחור צוות מקצועי ודינמי שייתן פתרון מקצועי, מהיר ויצירתי בתחום חשבות השכר.
הבחירה באורן הוכיחה את עצמה, אורן פעל מעבר לתחום שאליו הוא יועד והרגשתי שיש על מי לסמוך גם בתחומים נוספים. הליווי המקצועי והעצות השוטפות הן מה שעשו את הבחירה באורן כבחירה מוצלחת מאוד.
אבי גיל, סמנכ"ל כספים, אלומות בית השקעות
עדויות
למה לבחור בנו

למה כדאי לך לבחור בנו כרואי החשבון שלך?

אצלנו כל לקוח מעודכן באופן שוטף לגבי הפעולות שבוצעו בעסק, כמו מעקב אחר הוצאות והכנסות, רווחיות העסק ותשלומים למס הכנסה, מע"מ וביטוח לאומי. אנחנו רוצים שהעסק שלך יצליח!

כשאנו מקבלים אותך כלקוח, תפקידנו לדאוג לעסק שלך מבחינת ניהול החשבונות השוטף וכן מבחינת התכנון הפיננסי של העסק. נעזור לך לבצע פעולות פיננסיות וניהוליות שימקסמו את התשואות הכלכליות, כלומר, הרווחים שלך ונפנה אותם להשקעות חוזרות בעסק, כמו פנסיה, קרן השתלמות, השקעות מניבות ועוד.

אנחנו מאמינים בהיכרות פרטנית של העסק שלך. אנחנו לומדים את המאפיינים המיוחדים של העסק שלך, את היתרונות והחסרונות. בנוסף, אנחנו לומדים להכיר אותך באופן אישי, את האני מאמין שלך ואת סגנון העבודה המועדף עליך.

אנחנו מבצעים תכנון מס בעסק שלך ובוחנים את הפעילות הכספית כמה פעמים במהלך השנה כדי שלא תהיינה הפתעות בסוף השנה. כמובן שעסקים גדולים ומורכבים מצריכים בדיקות לעיתים תכופות יותר.

תפקידנו לדאוג שהעסק שלך יפעל מול רשויות המס בצורה נקייה וחוקית. כל תכנון מס שנסייע לך לעשות בעסק, ייעשה בהתאם לחוק ובצורה הגונה והוגנת. אפשר לחסוך הרבה כסף בתשלומי המס גם בצורה כזו.

אנחנו נאפשר לך לשלם למס הכנסה, ביטוח לאומי ומע"מ כמה מיסים שצריך ולא מעבר לזה! המטרה שלנו היא שהכסף יישאר בתוך העסק שלך על מנת שתוכל להשתמש בו לצורך פיתוח של העסק. איך אנחנו עושים את זה? אנחנו יודעים לזהות אילו הוצאות של העסק הן הוצאות מוכרות, אילו הוצאות נוספות כדאי שיהיו בעסק שהן מוכרות מצד אחד ותורמות להתפתחות העסק מצד שני.

אנחנו שומרים על סודיות מלאה של לקוחותינו! אנחנו לעולם לא מעבירים מידע בין הלקוחות, גם אם יש לנו לקוחות בתחומי עיסוק דומים. מה שקורה אצלך בעסק נשאר אצלך בעסק!

אנחנו מעדכנים אותך לגבי חידושים ועדכונים שוטפים הרלוונטיים לעסק שלך – אנחנו מאמינים בעדכון מקצועי שוטף הרלוונטי לעסק שלך. יש לנו מערכת דיוור חדשנית על מנת שהעדכונים שלנו יהיו לך ידידותיים ושימושיים. מידי פעם נפיץ לך סרטון קצר וידידותי בנושא שיכול להיות רלוונטי עבורך. נעשה הכל כדי שיהיה לך נוח וכיף לקבל מאתנו מידע מקצועי.

אנחנו מסתכלים על העסק שלך לטווח הרחוק! אנחנו בוחנים את פעילות העסק בעבר, בחודשים האחרונים ובשנים האחרונות במטרה לחזות את הפעילות העסקית העתידית. תכנון לטווח רחוק חשוב לא פחות מתכנון חודשי או תכנון לשנה הקרובה. תכנון לטווח קצר ולטווח ארוך יסייע לך לנהל את העסק בביטחון ובעוצמה וכן לבצע פעולות עסקיות שיסייעו להתפתחות העסקית.

אנחנו גמישים ומתאימים את הזמינות שלנו לפי הצורך שלך.

יש כאלו שאוהבים פגישות פנים מול פנים, אחרים מעדיפים להתנהל בטלפונים ובאי מיילים. כל לקוח וצורת התקשורת המועדפת עליו.

ידע = כוח = הרבה כסף בעסק שלכם! תסתכלו למספרים בעיניים וכך תגיעו לתוצאות מעולות

עצת זהב מתוך כתבה על המשרד בדה-מרקר

bottom of page