קורסים

מיסים למתחילים - איך להתנהל נכון מול רשויות המס ולחסוך כסף?

כאן המקום ללמוד איך אפשר לשלם כמה מיסים שצריך ולא מעבר לזה, בדרכים חוקיות כמובן. הקורס נותן כלים בסיסיים להתנהלות נכונה מול רשויות המס בצורה שתחסוך לך זמן וכסף ועוזר להיות מאורגנים יותר בעסק, בטוחים יותר ולהעז להסתכל למספרים בעיניים. כל מה שצריך לדעת מרוכז תחת קורת גג אחת.

  לקוחות מספרים על הקורס מיסים למתחילים

הקורס היה ממש במקום ופשוט מ ע ו ל ה!!! הוא תפס אותי בתחילת דרכי המקצועית עשה לי הרבה סדר בראש וחיכיתי כבר שיהיה מישהו שיספר לי איך הדברים האלו מתנהלים.. אני מעדיפה להתנהל עם מנהל חשבונות בכל זאת כי אם אני לא מבינה במשהו לפחות יש מישהו שיכול לעזור.. אבל הוא נותן מענה מעולה גם למי שמתנהל לבד.. יצאתי עם הרבה תובנות לגבי הוצאות והכנסות לגבי זה שהרבה דברים הם נחשבים כהוצאות מוכרות.

רעות כשר

מיסים למתחילים (1).png
דוח שנתי.png
עבודה מהבית.png

הדרכת דוח שנתי למס הכנסה

הדרכה שתעשה לך סדר לגבי כל מה שצריך לדעת על הדוח השנתי למס הכנסה. אדריך אותך איך מדווחים בפועל במערכת של מס הכנסה? הסבר טכני על המערכת של מס הכנסה צעד אחד צעד!! בנוסף, אני נותנת לך גם רשימת מסמכים שצריך לצרף לדוח השנתי - שיהיה לך את הכל מסודר!

טיפים חשובים במיסים לכל מי שעובד מהבית

הדרכה שבה אתן לך טיפים מעולים ופרקטיים שיעזרו לך לחסוך בתשלומי המיסים ולהתנהל נכון יותר בעסק ומול רשויות המס. ההדרכה מתאימה לעסקים שעובדים מהבית, למי שנעזר ברואה חשבון ולמי שמתנהל לבד ובעיקר למי שרוצה להבין יותר. המידע הזה שווה זהב!!

טיפים חינמיים.png
יותר כסף בעסק.png

5 טיפים שיעזרו לך לשלם פחות מיסים

בסרטון הדרכה קצר אסביר לך בפשטות מה ניתן לעשות כדי:  להפחית בתשלומים לרשויות המס, לקבל את הטבות המס שמגיעות לך, לשלם מיסים מתי שצריך ולא לפני הזמן וכך להשאיר יותר כסף בעסק שלך - כי עבדת קשה, מגיע לך להנות ממנו!!

יותר כסף בעסק - התנהלות פיננסית מיטבית שמייצרת שקט נפשי

קורס אינטרנטי שעוזר לבעלי עסקים לנהל את הכסף בצורה טובה, להתנהל נכון יותר מבחינת הוצאות והכנסות ולדאוג לביטחון הפיננסי של בעל העסק. היום ולעתיד.
אני יודעת שרוב בעלי העסקים רוצים ללמוד לשווק ולמכור ולהכניס עוד לקוחות וזה מעולה. אבל אם לא יהיה לכם כסף להביא הביתה מהעסק, יהיה לכם מאוד קשה להנות מהעסק שלכם ותהיו עסוקים בהישרדות כלכלית.
זה הזמן לדאוג גם לכסף שלכם.

 

סוף שנה.png

איך להיערך הכי נכון ובקלות לסוף שנת המס

הצטרפו אלי להדרכה אינטרנטית קצרה, שבה אסביר לכם - 

איך לנצל את הטבות המס המגיעות לכם, 

איך לחסוך הרבה כסף 

ואיך להסיק מסקנות לגבי השנה שחלפה ולקבל החלטות לגבי השנה החדשה. 

 

זיכרו - סוף שנה זה  זמן מצוין לחשבון נפש וכיס.

סוגרים את החודש.png

סוגרים את החודש בפלוס

קורס אינטרנטי של 4 שבועות להתנהלות כלכלית נכונה למשפחות, שממנו תצאו, בין היתר, עם:

  • תדעו כמה כסף בדיוק אתם צריכים להוציא כל חודש, בהתאם להכנסות שלכם

  • תדעו על מה אתם מוציאים היום את הכסף ואיך ליצור סדרי עדיפויות שמתאימים להתנהלות האישית שלכם כמשפחה

  • תדעו מה עדיף עבורכם - לקחת הלוואה או להשתמש בחסכון קיים 

  • והכי חשוב- תתחילו לצאת מהמינוס ולהגיע לפלוס!

Dotted Background

  לקוחות מספרים על הקורס סוגרים את החודש בפלוס

שנים בעלי ואני מסתכלים בתסכול על יתרת העו"ש שלנו. אנחנו מרוויחים טוב, לא מבזבזים בטירוף, לא נוסעים לחופשות בלי הפסקה ואיכשהו מרגישים שהכסף נעלם. ניסינו המון דרכים לשלוט בהוצאות ואף פעם זה לא החזיק לאורך זמן ונותרנו תמיד עם תחושה שאנחנו עושים משהו לא נכון. ואז הגענו לקורס של מיטל ופתאום היה וואוו!! 

עם כלים מאוד נוחים הצלחנו להבין "איפה הכסף" ועל מה אנחנו מוציאים. יותר מזה, עברנו תהליך ששינה את הגישה שלנו לגבי סדרי העדיפויות שלנו ובמה חשוב לנו להשקיע את הכסף שלנו. והכל בקורס קצר, ממוקד ופרקטי!! ממליצה בחום לכל מי שרוצה להחזיר את השליטה לחיים.

מיטל - אלופה!!  המון תודה!!"

משפחת כהן, חיפה