קורסים לעסקים

מיסים למתחילים - איך להתנהל נכון מול רשויות המס ולחסוך כסף?

כאן המקום ללמוד איך אפשר לשלם כמה מיסים שצריך ולא מעבר לזה, בדרכים חוקיות כמובן. הקורס נותן כלים בסיסיים להתנהלות נכונה מול רשויות המס בצורה שתחסוך לך זמן וכסף ועוזר להיות מאורגנים יותר בעסק, בטוחים יותר ולהעז להסתכל למספרים בעיניים. כל מה שצריך לדעת מרוכז תחת קורת גג אחת.

 לקוחות מספרים על הקורס

הקורס היה ממש במקום ופשוט מ ע ו ל ה!!! הוא תפס אותי בתחילת דרכי המקצועית עשה לי הרבה סדר בראש וחיכיתי כבר שיהיה מישהו שיספר לי איך הדברים האלו מתנהלים.. אני מעדיפה להתנהל עם מנהל חשבונות בכל זאת כי אם אני לא מבינה במשהו לפחות יש מישהו שיכול לעזור.. אבל הוא נותן מענה מעולה גם למי שמתנהל לבד.. יצאתי עם הרבה תובנות לגבי הוצאות והכנסות לגבי זה שהרבה דברים הם נחשבים כהוצאות מוכרות.

רעות כשר

הדרכת דוח שנתי למס הכנסה

הדרכה שתעשה לך סדר לגבי כל מה שצריך לדעת על הדוח השנתי למס הכנסה. אדריך אותך איך מדווחים בפועל במערכת של מס הכנסה? הסבר טכני על המערכת של מס הכנסה צעד אחד צעד!! בנוסף, אני נותנת לך גם רשימת מסמכים שצריך לצרף לדוח השנתי - שיהיה לך את הכל מסודר!

טיפים חשובים במיסים לכל מי שעובד מהבית

הדרכה שבה אתן לך טיפים מעולים ופרקטיים שיעזרו לך לחסוך בתשלומי המיסים ולהתנהל נכון יותר בעסק ומול רשויות המס. ההדרכה מתאימה לעסקים שעובדים מהבית, למי שנעזר ברואה חשבון ולמי שמתנהל לבד ובעיקר למי שרוצה להבין יותר. המידע הזה שווה זהב!!

5 טיפים שיעזרו לך להשאיר יותר כסף בעסק

בסרטון הדרכה קצר אסביר לך בפשטות מה ניתן לעשות כדי:  להפחית בתשלומים לרשויות המס, לקבל את הטבות המס שמגיעות לך, לשלם מיסים מתי שצריך ולא לפני הזמן וכך להשאיר יותר כסף בעסק שלך - כי עבדת קשה, מגיע לך להנות ממנו!!

סוף שנה לאתר.png

יותר כסף בעסק - התנהלות פיננסית מיטבית שמייצרת שקט נפשי

קורס אינטרנטי שעוזר לבעלי עסקים לנהל את הכסף בצורה טובה, להתנהל נכון יותר מבחינת הוצאות והכנסות ולדאוג לביטחון הפיננסי של בעל העסק. היום ולעתיד.
אני יודעת שרוב בעלי העסקים רוצים ללמוד לשווק ולמכור ולהכניס עוד לקוחות וזה מעולה. אבל אם לא יהיה לכם כסף להביא הביתה מהעסק, יהיה לכם מאוד קשה להנות מהעסק שלכם ותהיו עסוקים בהישרדות כלכלית.
זה הזמן לדאוג גם לכסף שלכם.

 

איך להיערך הכי נכון ובקלות לסוף שנת המס

הצטרפו אלי להדרכה אינטרנטית קצרה, שבה אסביר לכם - 

איך לנצל את הטבות המס המגיעות לכם, 

איך לחסוך הרבה כסף 

ואיך להסיק מסקנות לגבי השנה שחלפה ולקבל החלטות לגבי השנה החדשה. 

 

זיכרו - סוף שנה זה  זמן מצוין לחשבון נפש וכיס.

עקבו אחרינו ברשת
  • גביזון ושות' בפייסבוק
  • גביזון ושות' ביוטיוב
  • גביזון ושות' באינסטגרם
  • גביזון ושות' בלינקדאין
הורידו את האפליקציה

לקבלת טיפים פרקטיים ולעדכונים שוטפים, כדאי לך להוריד את האפליקציה החדשה שלנו - גביזון ושות' רואי חשבון   
זמינה ללא עלות בחנויות האפליקציות!

צרו איתנו קשר

© 2018 כל הזכויות שמורות לגביזון ושות'

עיצוב אתר ומיתוג: שרון גולן